Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

O NAS

„Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka”

Ideą naszej działalności jest niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom. Rocznie udaje nam się znaleźć dom dla około stu zwierząt. Interweniujemy w sprawach niehumanitarnego traktowania zwierząt. Przeprowadzamy zbiórki żywności dla bezdomnych zwierząt. Promujemy antykoncepcję zwierząt zapobiegając niekontrolowanemu rozmnażaniu zwierząt. Jeśli jesteś świadkiem złego traktowania zwierząt, nie bądź obojętny.

Ideami wpisanymi w statut TOZ-u jest promowanie przestrzegania praw zwierząt i humanitarnego ich traktowania, zwalczanie przejawów znęcania się nad zwierzętami, działanie w ich obronie i niesienie im pomocy oraz kształtowanie wśród społeczeństwa właściwego stosunku do zwierząt. Staramy się poprawić jakość życia wszystkich czworonogów w naszym powiecie. Możemy to robić dzięki darowiznom, wpływom z 1% podatku, wsparciu Zarządu Głównego TOZ-u z siedzibą w Warszawie oraz lokalnym władzom. Za co dziękujemy w imieniu wszystkich zwierząt, którym udało nam się pomóc.

Napisz : towarzystwo-zwierzeta@wp.pl